Twilight Turkey Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Moon (Serinin ikinci filmi)

+3
...SİNeM...
Zeynep
Edward....:):)
7 posters

New Moon (Serinin ikinci filmi) Empty New Moon (Serinin ikinci filmi)

Mesaj  Edward....:):) Ptsi Şub. 02, 2009 1:21 pm

Arkadaşlar bunu ben bir dergide okumuştum size aktarayım dedim ....

Summit Entertainment, Alacakaranlık filminin devamı olan Yeni Ay’ın çıkış tarihini 20 Kasım 2009 olarak açıkladı. Bu da demektir ki, Alacakaranlık filminin yönetmeni Catherine Hardwicke’in koltuğuna oturacak olan kişinin 15 Aralık’ta Vancouver’de olması gerekiyor. Yani filmin Mart’ın ortasındaki çekimlerinden 12 hafta öncesindeki hazırlık evresine yetişmeli. Çoğu spekülasyona göre, Hardwicke’in ayrılmasının nedeni setteki uyumdaki sorunmuş, ama kaynaklardan gelen bilgilerse Summit’in yöneticileriyle takvimlerinin uyuşmadığı için gittiği yolunda. “Serinin ikinci filmini çevirir, tabi bunu Alacakaranlıktan daha izlenesi hale getirebilirse.” diyor birisi. “Summit’in bu filmin yönetmeni için bu konulara öncelik vereceği aşikar olacaktır.”

Aslında, basında yer alan haberlere göre, ikinci filmin senaryosunun ilk taslağı belli oldu. Summit Prodüksiyon’un başkanı Erik Feig’in Alacakaranlık’ın ilk haftadaki fiyaskosundan sonra dediği gibi “Elimizdeki ilk senaryo biraz … Filme heyecan katacak şeyler senaryoya dökülememişti. ” İki hafta sonra ise, Summit Melisa Rosenberg’in senaryosundaki gelişmelerin mutlu edici olduğunu söyledi.

İlk açık hafta sonu röportajında EW’ye yaptığı söyleşiler “Jacob ile Bella arasındaki ilişkinin kimyasını Edward ile Bella arasındaki kadar iyi göstermeniz gerekiyor. Ayrıca başka bir konuda da dikkat etmeniz gerekiyor: Kız birisine aşık oluyor ve o ortadan kayboluyor, başka birisine daha aşık oluyor ve ilk çocuk geri dönüyor. Sanki Pearl Harbor filmindeki gibi. Ve bu kesinlikle işe yaramayacaktır.”

Hardwicke ile ya da Hardwicke’siz, Summit’in yolu engellerle dolu. İki farklı kaynağın EW’ye belirttiğine göre, bebek yüzlü Taylor Lautner’e stüdyoları tekrar kiralama konusunda pek de istekli olmadığı söyleniyor. Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi’ndeki efektleri yapan şirketle anlaşmaya çalışan Summit’in bu işte nasıl bir yol izleyeceği bilinmiyor. ( Bu konuda Summit’in görüşü ise şu, yeni bir yönetmen olmadan kimseyle anlaşmaya gerek yok.) Ayrıca Summit’in ilgilenmesi gereken bir başka konu ise, Jacob’un kurtadam klanı için birçok Amerikan Yerlisi bulmak – Ayrıca Summit yönetimi kimilerine göre Hardwicke’in bu konuda yetersizliğinden de sıkıntılı. Ve bütçenin kısmen 50 milyon dolar arttığı söyleniyor – bu miktarın bir çoğu ise İtalya’daki yeni mekanlara ayrılacak gibi duruyor.

Bu yüzden yeni yönetmenimizin kocaman bir baş ağrısı olması bekleniyor? Hazırlık döneminde Chris Weitz’e (Altın Pusula’nın yönetmeni) teklif götürüldüğünü biliyoruz. Aynı zamanda Amerikan Pastasının da Chris&Summit ortaklığıyla çekilmesi, Chris’in koltuğu almasında pay sahibi olabilir. Hollywood’un usta bir ismi “Bu hit bir film olacak. Bu işe adım atan kişi 100 milyon dolarlık gişeyi garantiler. Herkes böyle bir film çekmek ister.” Stüdyo ile ilgili ise şunu diyor: “ Sanat için oldukça yüksek bir standartınız olması gerekiyor, film işleri değil, para değil, sanat için. ”....

Ben şunu anlıyorum ki İkinci film çıkıyor...!!! Smile

New Moon (Serinin ikinci filmi) Empty Geri: New Moon (Serinin ikinci filmi)

Mesaj  Zeynep C.tesi Şub. 14, 2009 12:29 am

Bu sevindirici bir haber ama 4. kitap olan Breaking Dawn filmi olmayacağı gibi söylentiler var.
Eğer bu konu hakkında bisey bulursan, paylasırsan sevinirim. Smile
Zeynep
Zeynep

Mesaj  ...SİNeM... C.tesi Mart 28, 2009 9:11 am

henüz ikinci filmin çekilmesi bile aşikar...
kaldı ki 4. film (:
sevinirdim..çok sevinirdim ama muhtemelen bi kaç sene sonra hallederler 3 ve dördü..
...SİNeM...
...SİNeM...

Mesaj  GothicDémon Salı Mayıs 05, 2009 6:33 am

bence yönetmen in değiştiği iyi olmuş bi kaç örnek vereyim...edward ın koşma sahnesi(bella sırtındayken) çok saçma olmuş hiç sallanmıo adam koşarken:D..sonra ağaca tırmandığı sahnede ağaca tutunmuo nieyse:D..bunlara dikkat edilse ve face de her gün gördüğüm şu kesilmiş bölümler kesilmemiş olsa kitap ii aktarılmış beyaz perdeye diyebilirdim..bence harry potter ın yönetmeni gelmeli çok iidi...
GothicDémon
GothicDémon

Mesaj  EdWarDellAs C.tesi Haz. 20, 2009 3:07 pm

ya kasımı ıple cekıorum umarım cok gzl bı ıs cıkar ortaya
EdWarDellAs
EdWarDellAs

Mesaj  ~Cullen~ Cuma Tem. 31, 2009 8:26 pm

ben de kasımı sizin gibi iple çekiyorum..keşke hemen çabucak gelse
~Cullen~
~Cullen~

Mesaj  edward_irem Salı Ağus. 25, 2009 10:39 am

süper ya bu site çok gzl

edward_irem